Bu makalede sizlerden Konya Spor Salonları bahsedeceğim. Hangisini tercih etmeliyiz ve ya hangisini tercih etmemeliyiz gibi konuları ele alacağız. Fiyat ve performans açısından gitmeniz gereken spor salonları

Spor salonlarının faydaları nelerdir gitmeli miyiz?

Bu soru çok yaygındır fitness salonuna gitmeden zayıflamak kilo vermek gibi gittikçe derinleşen bu sorulardan size önerimiz spor salonlarına gidin demek olacaktır. Hızlı kilo verme spor programları ile kilo verebilirsiniz. Konya Spor Salonları 

Full body antrenman programı ile beraber çok güzel vücut yapabilirsiniz. Konya spor salonlarında

Fitness salonu sizlerin enerjisini ve motivesini yükseltir. Omurga sisteminizi duruşunuzu fazlalaşan yağ tabakasını alır götürür.

Evinize yakın Konya Spor salonları seçin

Sizde google’da evime yakın fitness salonları diye aratarak spor salonuna gitmeniz çok önemli unutmayın en iyi spor salonu evinize en yakın olanıdır.

Konya Spor salonları Karatay

Konya’nın bir bölgesi olan Karatay’da gidebileceğiniz yerlerden mekan olarak temiz ve yeterlilik seviyesinden (aletler) gayet iyi olan Konya karatay Fitness salonları içerisinden sizlere örnekler sunuyoruz.

Maxpora Spor Salonu

Listemizin başında olan maxpora spor salonu Konya Karatayda gidebileceğiniz fitness salonları başında geliyor. Girdiğiniz zaman sizi karşılayan mini kütüphanesi ile arkadaşınızı sıkılmadan bekleyebiliyorsunuz. Orta kalitesi olan ve üyeliğiniz içerisinde bir çok alternetifi olan fitness salonu üyelerine sunduğu imkanlar yüzme havuzu, buhar odası, zumba, plates, türk hamamı.

Maxpora Fitness Salonu Nerede?

Konya maxpora spor salonu konumu sizler için hazırladık yapmanız gereken navigasyonu ayarlayıp konuma gitmek

Maxpora seans saatleri

maxpora seans saatleri
maxpora karatay seans saatleri

Peki spor salonunuzun seans saatleri sizlere uygun mu? Çoğumuz işten geç saatlerde çıkabiliyor. Ve ya sizi bekleyen işten geldiğinizde vakit ayırmanız gereken çocuklarınız da varsa o zaman maxpora seans saatleri sizin için çok önemli oluyor.

Konya Fitness Salonları Meram

Konya Meram bölgesi Karatay bölgesine göre alternetifi çok fazla. İşte Konya’da gidebileceğiniz spor salonlarını aşağıda sizler için sıralıyoruz.

Rabia Spor Salonu

Sizler için google da araştırma yaptık ve Rabia spor salonu 307 yorum ve 5 yıldız üzerinden 4.2 yıldız almış bu gayet iyi bir puan!

Konya Meram Rabia Spor Merkezi Meram belediyesinin açmış olduğu temiz ferah bir spor salonudur. İçerinde yüzme havuzu, bay bayan fitness salonu, buhar odası, zumba plates, jimnastik, taekwondo gibi hizmetleri vardır. Rabia spor salonu fiyatları

Rabia Spor Salonu Nerede

Listemizde Konya Selçuklu spor salonları arasında bulunan rabia spor salonu nerede sizler için mini haritamıza ekledik.

Konya Spor Salonları  Yüzde Yüz Spor Salonu

Bir diğer spor salonumuz yüzde yüzde yüz spor salonu nerede ?

Yüzde yüz spor salonu sizlere sunduğu hizmetlerden bahsetmek gerekirse yüzme havuzu, step aerobik, fitness, türk hamamı, sauna gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Yüzde yüz spor salonu nerede ?

Konya Selçuklu Spor Salonları

Konya Selçuklu da aradığınız spor salonlarını sizler için tek bir sayfada topladık. Artık hepimizin sorunu olan obeziteyi artık yenmenin vakti geldi. Konya selçuklu spor salonları listesi aşağıda tek yapman gereken ilk adım spor salonu başvurusu yapmak olacak 🙂

Green World Sports Center

Konya spor salonları Green World Sports Center

Konya’nın Selçuklu ilçesinde olan bu Samimi spor salonu ortamı ve ekibi ile gidilebilecek spor salonlarından bir tanesi

Green World Sports Center Konya’nın en büyük spor salonlarından olup 2011 yılından itibaren hizmete devam etmekte. Ayrıca denemek için tek seans ücreti ödeyerek deneme fırsatıda bulabilirsiniz.

Verdiği hizmetler de fitness, yüzme, tuz odası, çamur salonu, hamam ve sauna gibi bölümleri vardır.

Green World Sports Center Nerede ?

Green world spor salonu nerede dediğinizi duyar gibiyiz. Sizler için hazırladığımız mini harita ile spor salonuna gidebilirsiniz.

Konya Spor Salonları Asem Spor Salonu

Konya spor salonları listemizde bulunan asem spor salonu google’da 61 yorum ve 5 yıldız üzerinden 4.7 yıldız ile çok fazla geri dönüş alan bir spor salonu

Hizmetleri sadece fitness salonu

Acem Spor Salonu Nerede ?

Leave a comment